Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3 απέχει περίπου 1 χλμ. από το Εθνικό Μουσείο Τέχνης Βασίλισσα Σοφία. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3 με 1 υπνοδωμάτιο παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το διαμέρισμα διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3 διαθέτει συσκευές κουζίνας, όπως παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη για τους επισκέπτες που προτιμούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Ο σιδηροδρομικός σταθμός Atocha και Βασιλική του Αγίου Μιχαήλ απέχουν 25 λεπτά και 7 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Η Βασιλική του Αγίου Φραγκίσκου el Grande απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3 50 τ.μ. Αυτό το διαμέρισμα απέχει επίσης περίπου 2 χλμ. από το Πάρκο Μπουέν Ρετίρο. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων San Francisco El Grande - Plaza De Los Carros και σε απόσταση μόνο 450 μέτρων τον σταθμό του μετρό La Latina που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3
Homeabout La Latina Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Homeabout La Latina Apartment

104 μ από το κατάλυμα
USD 257 USD 231
ανά νύχτα
The Canarian House In Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

The Canarian House In Madrid

229 μ από το κατάλυμα
USD 102 USD 92
ανά νύχτα
Historic Loft For 7 In Heart Of Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Historic Loft For 7 In Heart Of Madrid

302 μ από το κατάλυμα
USD 1374 USD 1237
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT00002809100067389500000000000000000000000000007
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3;
      Το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3 βρίσκεται κοντά σε Βασιλική του Αγίου Φραγκίσκου el Grande.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3 περιλαμβάνουν Πλάθα Μαγιόρ, που απέχει 13 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3 θα είναι 73€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Chocolateria San Gines και Museo del Jamon και απέχουν μόνο 14 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Magia Madrilena Para 4 En Calle Del Aguila E3

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο